رونمایی از وب سایت جدید شرکت سیمان ارومیه

رونمایی از وب سایت جدید شرکت سیمان ارومیه

رونمایی از وب سایت جدید شرکت سیمان ارومیه , وب سایت جدید با ظاهری کاملا اختصاصی و الهام گرفته از لوگو این شرکت ایده پردازی و طراحی شده است و همچنین استفاده از ترکیب و سبک مینیمالیسم در رنگ بندی و سایه ها و کلیات طرح باعث شده که سایت جدید همراه با دنیای وب امروزی معرفی گردد. یکی از مهمترین فوکوس و تمرکز طراح بر میانبر ها (لینک ها سامانه ها) بوده که اصلی ترین مخاطب این وب سایت یعنی سهام دارن و مشتریان بتوانند در هر کجای وب سایت به راحتی به بخش های مورد نیاز خود دسترسی سریعتر داشته باشند که این مهم یکی از اصول UX در طراحیست که به نیاز مخاطب پاسخ داده شود.

 

 

از ویژگی های اصلی این طرح میتوان به رعایت حداکثری UI / UX اشاره کرد در کنار این وظیفه اصلی , طراح سعی کرده با خلق یک مفهموم کلی از کارخانه بپردازد تا در بخش معرفی محصولات , خروجی محصولات کارخانه به صورت قابل قبولی در صفحه اول سایت به نمایش در آید.

 

از دیگر خصوصیات سایت جدید می توان به قدرت توسعه پذیری و انعطاف پذیری آن اشاره کرد که امکان پیاده سازی ویژگی ها و امکانات دیگر در سایت که در آینده مورد نیاز است به راحتی انجام گیرد.

 

سورس نرم افزار توسط زیر مجموعه شرکت فناوران توسعه ایرانیان ایستا بومی سازی و توسعه یافته و ایده پردازی و گرافیک آن نیز توسط فناوران توسعه ایرانیان ایستا طراحی و پیاده سازی شده است.

933 بازدید / نویسنده : مدیر ارشد فنی / رتبه بندی این مطلب:
5/0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

�? �� ��