مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت سیمان ارومیه برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید شرکت سیمان ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان ارومیه روز شنبه مورخه ۵ آبان ماه ۱۳۹۷ آئین تکریم آقای مهندس مجید باقری فرد و معارفه آقای مهندس عبدالمجید نیک نام بعنوان مدیر عامل جدید شرکت سیمان ارومیه با حضور آقای مهندس محمد عمید متشرع معاون محترم امور شرکتهای هلدینگ فارس و خوزستان و سیمان تأمین و جمعی از مدیران و کار کنان شرکت سیمان ارومیه در سالن کنفرانس این شرکت برگزارگردید.
دراین جلسه مهندس متشرع از زحمات چندین ساله آقای مهندس باقری فرد در طی زمان تصدی سمت مدیرعاملی تقدیر نمودند و طی حکمی از طرف مدیرعامل محترم هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تامین  آقای مهندس  عبدالمجید نیک نام را به عنوان مدیر عامل جدید سیمان ارومیه معرفی نمودند.
در این مراسم آقای مهندس باقری فرد مدیر عامل اسبق شرکت سیمان ارومیه به ارائه گزارش عملکرد شرکت طی سالهای  گذشته پرداخته و گفتند : در طی این مدت شرکت سیمان ارومیه توانسته بعنوان یک برند در بازارهای هدف شناخته شود واین مهم حاصل تلاش های شبانه روزی مدیران و کارکنان تلاشگر این مجموعه بوده است. .
مهندس عبدالمجید نیک نام ضمن بیان برنامه های خود افزود : با بهره مندی از نیروی انسانی کار آمد و با اتکال به خداوند متعال روزهای خوبی را پیش رو داریم و ضمن حفظ استقلال خود  ؛ خواستار تعامل سازنده با مسئولین استانی و شهرستانی هستیم وی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور ابراز داشتند تحریم ها و مسائل مرتبط با آن موقتی و گذرا هستند و ملت شریف ایران در طول سالهای گذشته نشان داده است میتواند با اتکا به پتانسیل های بومی مشکلات را پشت سر بگذارند مهندس نیکنام در بخش دیگری از سخنان خود افزودند وزارتخانه های ذی ربط بایستی از صنعت سیمان ایران و شرکتهای صادرات محور حمایت کنند تا بخش کارآفرین جامعه بتواند به حیات خود ادامه دهد.
در پایان. با اهدای لوح تقدیر مدیرعامل هلدینک از آقای مهندس باقری فرد تقدیر بعمل آمد.
شایان ذکر است است مهندس عبدالمجید نیک نام پیش از این به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان خوزستان مشغول به فعالیت بودند

1595 بازدید / نویسنده : مدیر انفورماتیک / رتبه بندی این مطلب:
3/5

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

�? �� ��